Nebezpečné vzťahy cover

Nová šou s Chovancom štartuje už dnes: Dokáže ukočírovať rozvášnené emócie v štúdiu?

05. 09 2017 08:00 |
Nebezpečné vzťahy, Pavol Chovanec
Nebezpečné vzťahy, Pavol Chovanec Foto: TV Markíza

V Nebezpečný vzťahoch nebude núdza o hádky či konflikty...

Nová talkshow o vyhrotených ľudských vzťahoch. V štúdiu nebude núdza o hádky, konflikty a najmä netradičné a kontroverzné príbehy. Tak presne taká bude úplne nová šou s názvom Nebezpečné vzťahy, ktorá štartuje na Markíze práve dnes večer!

Úlohy moderátora sa ujal Pavol Chovanec, ktorý sa svojim empatickým cítením a osobným prístupom bude snažiť rozpletať jednotlivé spory a pomôcť účastníkom, aby našli spoločné riešenie svojich problémov. Do diania v štúdiu sa aktívne zapája aj živé publikum.

Pavol to v štúdiu nebude mať veru ľahké, ukočírovať emócie ľudí a pomôcť im nájsť spoločnú reč... "Máme na to rôzne metódy," naznačil moderátor. "Určite by sme všetci chceli mať krásne vzťahy, Nebezpečné vzťahy budú hlavne o tom, aby sme sa vystríhali určitých chýb."

 

Už dnes večer bude našim hosťom Martin, ktorý má skutočne zvláštny problém. Ako sám tvrdí, omylom sa vyspal s Hankou - priateľkou svojho najlepšieho kamaráta Rasťa. Teraz nás poprosil o pomoc - pretože kamarátstvo s Rasťom si veľmi cení... Toto je však len zlomok toho s čím sa musí Pavol dnes večer popasovať...

Sledujte novú šou Nebezpečné vzťahy v utorok večer o 22.10 na Markíze!